ראשי / גוצ'י / תיקי עגלה של סלבס

תיקי עגלה של סלבס

באיזה תיק עגלה הייתם בוחרים אם היה לכם את כל הכסף בעולם? "האמהות המפורסמות של הוליווד", יכולות להרשות לעצמן לקנות כל תיק שיבחרו, ובכל זאת, חלקן מסתובבות עם תיקי עגלה פשוטים ולא יקרים בעוד אחרות, קונות תיקי עגלה במחיר של משכורת שנתית ממוצעת. באיזה תיק בחרה אנג'לינה ג'ולי? כמה עלה תיק העגלה של האלי ברי? ומי המפורסמת שמסתובבת עם תיק העגלה היקר בעולם?

אנג'לינה ג'ולי, ג'סיקה אלבה, ג'וליה רוברטס וליב טיילור מעדיפות את תיקי העגלה של המותג Storksak.  ג'סיקה אלבה מעדיפה דגם המסנג'ר של המותג dori שמחירו 205 יורו, בעוד אנג'לינה ג'ולי נצפתה עם תיק עגלה chocolate Gigi של המותג Storksak שמחירו 140 דולר, וגם עם דגם EMILY NYLON של המותג שמחירו 234 יורו.

דגם גיגי שוקולד של סטורקסק: 

 תיק עגלה של אנג'לינה ג'ולי   

אחד מתיקי העגלה, החביב במיוחד על כוכבות הוליווד, הוא תיק העגלה של המעצבת Mia bossi .בין הכוכבות שנצפו עם תיקי העגלה של מיה בוסי אפשר למצוא את מילה ג'ובוביץ, טורי ספלינג', בריטני ספריס וניקול קידמן. מחירי התיקים נעים בין 200 ל 1200 דולר.   mia bossi diaper bag

האלי ברי, זוכת האוסקר וכנראה חובבת מותגים לא קטנה, בחרה בתיק עגלה של גוצ'י -אחד מתיקי העגלה היקרים ביותר בעולם,שמחירו 1100 דולר בלבד.

תיקי עגלה של מפורסמים - תיק עגלה גוצ'י

האחיות קרדשיאן לא יסתפקו בסתם עוד תיק עגלה פשוט. קורטני קרדשיאן, בחרה בתיק העגלה של המותג פראדה, שמחירו 1200 דולר:

תיק עגלה פראדה  

אבל את המקום הראשון,  לוקחת בקלילות קים קרדשיאן. קים, לא מצאה תיק עגלה מספיק יקר ולכן,  עשתה הסבה, לאחד התיקים היקרים בעולם:תיק "בירקין של הרמס" והפכה אותו לתיק החתלה. מחיר התיק –  35,000 דולר !!!  

HERMÈS BIRKIN - הרמס בירקין

Check Also

איפה קנית? בגדים של מפורסמים

איפה קנית?

"איפה קנית?" היא אחת השאלות הפופולריות בקרב נשים. "מאיפה השמלה"? "איפה קנית את התיק המהמם ...

כתיבת תגובה