ראשי / כללי / קבקבים לא כפכפים
קבקבי עץ וסנדלי עץ

קבקבים לא כפכפים

קבקבי העץ היו פה כבר מזמן. בשנות השבעים והשמונים הכרנו אותן בגרסה הפשוטה, קבקב פתוח מאחור עם עקב עץ קטן שעושה הרבה רעש, בעיקר במדרגות. הקבקבים המסורתיים של המאה החדשה קיבלו טוויסט מודרני וצבעוני. הקבקבים החדשים מגיעים בשלל צבעים, דוגמאות ועיצובים אופנתיים מבלי לאבד את ייחודן ופשטותן.

את הגרסה האופנתית ביותר של קבקבי העץ עם סטייל שכבש אפילו את שרה ג'סיקה פארקר אפשר למצוא אצל המותג השוודי SWEDISH HASBEENS שהמציא מחדש את קבקים המוכרים משנות ה 70 .כל הקבקבים של SWEDISH HASBEENS מיוצרים בעבודת יד מחומרים ידודתיים לסביבה. להשיג באתר סטורי:קבקבי עץ | סנדלי עץ | SWEDISH HASBEENS

הסיפור מאחורי המותג:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

לא פחות מדליקות, הן קבקבי העץ של המותג השוודי טורפאטופלן שקיים מ 1860. הקבקבים נעשים בעבודת יד מעץ מובחר ועור איכותי מודפס עם דוגמאות ייחודיות המתאימות לטרנדים האופנתיים העולמיים באופנה ובצבעים. את הדגמים הפשוטים אפשר להשיג בשלל צבעים עם עקבים נמוכים וגבוהים ובדגמים לילדות, נשים ואפילו לגברים. את הקבקים של טופלן אפשר להשיג באתר היבואן:

קבקבי עץ טופלן | ברונקסי

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

המותג השלישי הוא  Sandgrens  עוד חברה שוודית. גם כאן, קיבלו הקבקבים  שידרוג מודרני אבל איכות העבודה, הגימור העץ והעור נשארה איכותית כבעבר.

sandgrens | קבקבי עץ קלוגי

המותג מיובא לישראל על ידי clogi ואפשר לזהות אותן לפי סמל הינשוף בצד והסולייה המקורית. אם תהיתן מדוע קבקבי העץ כל כך יקרים, צריך לזכור שהמוצרים מיוצרים בעבודת יד קפדנית ואיכותית ולא בפס ייצור. כך נקרה

 

Check Also

ארנק קלאצ' צדף

מה לארוז לחופשה קייצית מושלמת?

מצאנו את הפריטים הכי שווים לקחת איתך לחופשה קייצית מושלמת על חוף הים: מגבת חוף ...

כתיבת תגובה