ראשי / אלי אקספרס / בגדי ים באלי אקספרס החל מ 25 ש"ח
בגדי ים 2015

בגדי ים באלי אקספרס החל מ 25 ש"ח

מה תמצאו השנה באלי אקספרס? את כל הטרנדים החמים לשנת 2015 בעיצוב בגדי הים של המותגים הגדולים, אבל במקום המותג תקבלו את החיקוי ובמקום לשלם 100 דולר תשלמו רק עשירית מחיר. על המחירים הזולים מאוד, האיכות (השנויה במחלוקת) והמשלוחים חינם לישראל כבר דיברנו. בכל מקרה, למזמינים פעם ראשונה, כדאי לקרוא כאן ולדעת מה אתם בעצם מזמינים (חיקויים זולים של מותגים) ועוד דברים חשובים שימנעו עוגמת נפש. מה שבטוח, למגוון המוצרים ולמחירים הנמוכים איך תחרות. 

אספנו לכם את  הטרנדים החמים שישלטו בחופי ארצנו בקיץ  2015:

בגדי ים שלמים מודפסים – איזה הדפסים? הכל. החל מבגדי ים סמי תחפושת של וונדר וומן או באטמן, בגדי ים עם הדפסי אוכל, גלקסייה, חיות, דמויות מצויירות ועוד עשרות סוגי הדפסים מדליקים (חיקוי של המותג blackmilk). מחירים החל מ 6 דולר בלבד באלי אקספרס:

בגדי ים אלי אקספרס

גם את הגרסה המיוחדת לטנקיני של המותג blackmilk  הכולל שני חלקים הכוללים חלק תחתון גבוהה וחולצת בטן והדפסים. אנחנו אהבנו את דגם הגראס החוקי!! (מחירים 10 דולר באלי אקספרס):

טנקיני

 בתחום הבקיני –  החיקוי של בגדי הים של המותג triangl שולט באתר אלי אקספרס.  עם צבעי הנאון הזוהרים וריצ'רצ' הקטן בחזה, מחירים החל מ 10 דולר:

בגדי ים 2015

טרנד נוסף ומטופש שנראה השנה  הוא המונוקיני – בגדי ים  "הסקסיים" עם הצורות הגיאומטריות (שישארו לך על הגוף אחרי שתלבשי אותם) בסגנון הקרדשיאני, מחירים החל מ 10 דולר:

מונוקיני

הטרנד הבוהמייני לא פסח על בגדי הים, וכך נוכל למצוא השנה בגדי ים עם הדפסים אתניים ורקמות צבעוניות בסגנון בוהמייני גם באלי אקספרס. מחירים החל מ 10 דולר:

בגדי ים בוהמיינים

 זהירות פרנזים!!!! הטרנד האחרון הוא "הפרנזים" – בקיני או שלם, הפרנזים יככבו השנה בחופי הים שלנו. מחירים, החל מ 6 דולר באלי אקספרס:

בגד ים פרנזים

Check Also

שמלות ערב זולות אלי אקספרס

שמלות ערב באלי אקספרס עד 50 דולר

מחירן של שמלות הערב באלי אקספרס, כמו שאר המוצרים באתר, נמוך בהרבה ממחירי השוק.  המחיר ...

כתיבת תגובה